Shpërthimi i pandemisë prishi planet e Rinës dhe SinBoy

By

Bota po përballet me një pandemi e cila jo vetëm që ka ndikur në shëndetin publik por edhe në shumë sfera të jetës.

Së fundmi gjatë një sesioni pyetje përgjigje me ndjekësit e saj në Instagram, Rina ndau shumë gjëra nga jeta e saj.

Ajo po ashtu tregoi edhe për planet që i ka prishur koronavirusi; ajo dhe i dashuri i saj planifikonin të udhëtonin për Bali ku do të qëndronin për një muaj dhe të punonin në albumin e ardhshëm.

Por që këto plane do të vendosen në të ardhmen, në një datë të pacaktuar ndoshta. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm