Shpërthim klikimesh në bashkëpunimin e Bardhit dhe DJ Gimi O (FOTO)

By

Kanë kaluar vetëm pak ditë që kur Bardhi dhe DJ Gimi O, publikuan bashkëpunimin e tyre me titull “Rakia”.

Artistët të cilët u bënë bashkë për këtë bashkëpunim po e shijojnë në maksimum suksesin e këtij hiti.

 

Bardhi po ndihet i lumtur për këtë gjë prandaj postoi edhe një fotografi në InstaStory-n e tij duke shkruar:

“Dy milionë, dy ditë”.

Kujtojmë që Bardhi dhe DJ Gimi O, përveç këngës “Rakia” bashkuan së bashku forcat për këngën “EX” me Elvana Gjatën që rezultoi mjaft e suksesshme dhe u pëlqye nga ndjekësit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm