SHPAT KASAPI  FILLON TA NDJEK AFËRDITA DRESHAJ?!

By

Këngëtari Shpat Kasapi mesa duket nuk e ka harruar ish të dashurën e tij Afërdita Dreshaj.

Pas ndarjes së çiftit Dreshaj ka vazhduar jetën e ndërsa për Shpatin pak është folur përpos disa aludimeve për një lidhje të re të nisur para pak javësh.

Por Kasapi vazhdon ti interesoj ish e dashura e për këtë arsye ka filluar edhe ta ndjek atë në rrjetin social instagram.

Mesa duket e gjitha kjo ka ndodhur në kohën kur këngëtari po i vëzhgonte instagramin Afërditës, dhe pa qëllim i ka bërë ‘follow’ por nuk ka kaluar shumë kohë Kasapi ka ndaluar së ndjekuri modelen.

Nuk e dimë nëse këngëtari po mendon për ti kërkuar Afërditës për tu rikthyer apo është i interesuar të dijë se si po ecën dashuria e re e Dreshaj./Prive.al

SHPATI

Artikuj të ngjashëm