Shpat Deda sjellë këngën e Narcos në cover, dëgjojeni! (VIDEO)

By

Kjo është epoka e serialeve dhe në mesin e të mirëve, nga kritikët e shikuesit llogaritet të jetë Narcos.

Përpos që është një serial fantastik me ngjarje që ta rrëmbejnë ditën e s’të lënë rehat episod pas episodi edhe melodinë muzikore e ka një “hit”.

Kënga e kënduar nga Rodrigo Amarante, është bërë cover nga këngëtari kosovar Shpat Deda.

Deda e risjellë në versionin e tij këngën Tuyo, dhe dallon pak nga origjinali ngase vokali i tij, është i ngjashëm me brazilianin Amarante. /Prive.al

Theme song e serialit të famshëm Narcos, cover nga @shpatdeda..

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm