Shota shpërthen në lot, pranon një letër dhe buqetë me lule nga e ëma (VIDEO)

By

Edhe Shotës i erdhi radhë të pranojë surprizë.

Ishte nëna ajo që I kishte dërguar Shotës një buqetë me lule dhe një letër.

Shota u emocionua shumë, saqë s’mundi t’i mbante as lotët, kur e lexoi letrën.

“Unë familjen e kam pikë të dobët… Jam në gjendje të përballem me 50 veta në debate, por kur jen puna e familjes mua më këputen duart”, ka thënë Shota.

Artikuj të ngjashëm