Shokon Justin Bieber: Lutuni për mua…

By

Justin Bieber po kalon një periudhë të vështirë dhe për këtë po u tregon fansave të tij.

Këngëtari i shumë hiteve ka bërë një shkrim emocional në rrjetet sociale duke treguar se si po ndihet ai së fundmi.

“Doja thjesht t’iu mbaja të informuar duke shpresuar se ajo që unë po kaloj t’iu bëhë të rezononi së bashku me mua. Unë kam pasë një periudhë shumë të vështirë. Po ndihem që jam i shkëputur dhe ccuditshëm. Unë gjithmonë arrij t’ia dalë, ta tejkalojë një vështirësi prandaj nuk jam i shqetësuar”, ka shkruar ai.

Madje Bieber ka pasë edhe një lutje për fansat e tij që nuk janë të paktë në numër.

“Unë doja thjeshta t’iu thoja që të luteni për mua. Zoti është i mëshirshëm dhe lutjet tona gjithmonë funksionojë…kjo ka qenë periduha më njerëzore që kam pasë në përballjen me mendimet që kam në kokën time”.

Artikuj të ngjashëm