Shkurte Gashi po feston ditëlindjen, kaq vjet mbushi këngëtarja

By

Pa dyshim se është ndër ditët më të rëndësishme të saj. Këngëtarja Shkurte Gashi, këtë të mërkure po mbush plot 34 vjet.

Ajo ka marrë më siguri plot dhurata të bukura, porr vetëm një ka zgjedhur ta publikojë në Instagrarm dhe është diçka jo materiale dhe aspak e shtrenjtë.

Gashi ka publikuar urimin e mbesës së saj, e cila i ka vizatuar një mikrofon dhe e ka quajtur ylli i muzikës shqipe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm