Shkurte Gashi, fjalë të mëdha për Shyhrete Behlulin

By

Pak javë më parë në Prive.al ju njoftuam për relacionet e shkëlqyeshme që këngëtarja e muzikës popullore Shkurte Gashi ka me të gjithë kolegët e saj.

Artistë të muzikës argëtuese, hip-hop dhe jo vetëm janë disa prej emrave me të cilët Shkurta shihet në rrjete sociale në një afërsi tejet të madhe kolegiale.

E sot, Shkurta përmes një imazhi të postuar në rrjete sociale ka dëshmuar respektin që e ka për kolegen e saj, Shyhrete Behlulin.

Këtë të fundit e ka cilësuar si më të mirën e shqiptarisë në foton ku shihet duke i dhënë një puthje të ngrohtë.

Për t’u kompliemntuar kjo marrëdhënie mes kolegeve! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm