Shkurte Fejza mezi po pret të bëhet gjyshe – ja çfarë thotë në NIN

By

Këngëtarja e famshme shqiptare Shkurte Fejza, ditë më parë përcolli vajzën e saj të madhe “në derë të huaj”, siç do thoshte populli.

E bija e saj, këngëtarja 32 vjeçare Gresa Behluli, u martua pas një lidhjeje të gjatë ndërsa martesa e saj pati bujë mediatike, meqë kanagjeqi ishte shumë special e po ashtu edhe dasma.

Këtë të hëne në NIN ato vinë bashkë pranë njëra tjetrës, dhe shpalosin emocionet e dasmës, ndërsa Fejza, rrëfen se mezi po pret që të bëhet gjyshe.

Promo e emisionit në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm