Shkurte Fejza me familje zgjedh një vend shumë të largët për pushime!

By

Është njëri ndër vendet që cilësohet si “fundi i botës”, për faktin se është tepër larg nga kontinenti evropian dhe ai amerikan.

Dhe pikërisht atje, këngëtarja Shkurte Fejza ka zgjedhur të shkojë për vizitë.

Fejza bashkë me burrin dhe vajzën e saj, këngëtaren Gresa Behluli, ndodhen për pushime në Australi.

Këngëtarja ka ikur që disa ditë atje me familje, ndërsa të përditësuar po na mbanë e bija e saj, që ka publikuar në rrjete sociale çdo vizitë dhe aktivitet që ata kanë bërë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm