Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli në të njëjtën lagje, por në shtëpi tjera (VIDEO)

By

Pandemia e cila ka shpërthyer në tërë globin, ka bërë që e gjithë bota të izolohet dhe të futen në karantinë për t’i shpëtuar këtij virusi nga i cili kanë vdekur shumë njerëz.

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli, edhe pse nënë e bijë, nuk po shihen pikërisht për këtë arsye.

Të dyja jetojnë në të njëjtën lagje por në shtëpi të ndryshme.

Ato dhanë një intervistë për Prive nga shtëpia, dhe çfarë thanë këngëtaret e kuptoni duke klikuar në videon e mëposhtme nga minuta e 1.05./Prive.al

Artikuj të ngjashëm