Shkurte Fejza, 50 vjet zëri i Kombit! Këto janë detajet e koncertit

By

Këngëtarja e hiteve të pavdekshme, Shkurte Fejza, feston 50-vjetorin e karrierës dhe ka përgatitur një surprizë për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj.

Përmes një postimi ajo ka njoftuar që do të organizojë më 8 Qershor në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë një koncert festiv, në nder të 50 vjetorit të karrierës.

Shihni postimin e saj të plotë më poshtë! /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shkurte Fejza (@shkurte.fejza)

Artikuj të ngjashëm