Shkurta e Blero sjellin remix-in e “5”?!

By

Ditë më parë Blero dhe Shkurta Gashi publikuan një fotografi të përbashkët ku u ngjallën dyshimet për një projekt të ri muzikor.

Mirëpo Prive hodhi poshtë këtë ide pasi siguroi disa informacione se nuk bëhej fjalë për një këngë të re nga ta.

Por, ajo çka paralajmëruan këngëtarët është një përpunim i këngës së parë mes tyre. “5” do të vij me një version të ri.

Burime të Prive-së tregojnë se pjesa e kënduar nga Blero tashmë do të interpretohet nga Shkurta dhe anasjelltas.

Akoma nuk ka një datë se kur do të publikohet ky remix por që puna për të në studion Elephant ka filluar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm