Shkrihen akujt: Leonora sërish me Valdrinin!

By

Për vite të tëra, Leonora Jakupi ishte muza e dizejnatorit Valdrin Sahiti. Bashkëpunimi i tyre ishte i hershëm dhe jetëgjatë.

Kështu e uron Valdrin Sahiti, Leonorën për ditëlindje (Foto) - GazetaBlic

Megjithatë, viteve të fundit, diçka ndryshoi dhe këngëtarja imazhin vendosi t’ia besojë të tjerë emrave.

Leonorën e pamë të veshur nga disa dizejnatorë por duket se “kthimi në origjinë” ka qenë i pashmangshëm.

Këngëtarja ka rikonsoliduar raportet me dizejnatorin dhe sërish i ka besuar treshes së famshme, Valdrin, Kaci dhe Sellma.

View this post on Instagram

Glamorous @leonorajakupi #makeupbysellma #dress @valdrinsahitiofficial #hairstyle @kacilleshi

A post shared by SELLMA KASUMOVIQ (@sellmakasumoviq) on

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjete sociale ku shprehet:

“Po nuk provove gjërat ndryshe kurrë nuk mund të dish cilat janë më të mirat. Ekipi im i përhershëm i ëndrrave”.

Leonora pa dyshim se duket bukur gjithmonë por mund të themi që ky bashkim që sjell fuqinë na paska munguar! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm