Shkon në Turqi dhe bën namin: Morena Taraku po shkëlqen në setin e ri fotografik (FOTO)

By

Është Morena Taraku, bukuroshja kosovare që jeton në luks e nuk zbret nga aeroplani.

Instagrami i saj është i mbushur me fotografi nga udhëtimet nëpër vende të shtrenjta dhe thuajse për çdo javë e gjen sa në njërin, në tjetrin destinacion të botës.

Kështu ia bëri edhe këtë javë. Këngëtarja e modelja, ka udhëtuar për në Turqi, në vizitë në Stamboll e në Capadocia.

Ajo atje ka me vete edhe një fotograf profesional me të cilin ka realizuar një set të mahnitshëm fotografik.

Morena si gjithnjë, është shfaqur shumë e kuruar dhe e veshur me rroba firmato e pellush. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm