Shkenda zbulon arsyen e zhdukjes nga Instagrami për pak ditë

By

Para pak ditësh, profili i Shkenda Duboës në Instagram, nuk ekzistonte.

Këngëtarja ‘u zhduk’ për pak ditë pa asnjë arsye. Mirëpo, para pak minutash, Shkenda tregoi pse veproi në këtë mënyrë.

Duke përdorur opsionin pyetje/përgjigjje në Instagram, ajo u vu para pyetjes ‘pse e ke mshel Instan para do ditve’.

Këngëtarja nuk ngurroi të përgjigjjej dhe tha ‘pak pushim’.Sidoqoftë, Shkenda tashmë është rikthyer dhe po vazhdon me postime të shpeshta./

Artikuj të ngjashëm