Shkenda Dubova e parezistueshme në këto forma të trupit (FOTO)

By

Këngëtarja Shkenda Dubova po e dëshmon më së miri, se kockë e lëkurë më nuk është aspak atraktive.

Shkenda e cila zotëron një qendër dobësimi në Prishtinë, vet zgjedh të jetë me ca kilogramë më tepër tek pjesa e ijëve, duke ruajtur një formë tipike femërore.

Dubova që është edhe ndërmarrëse, është ndër femrat më seksi shqiptare pikërisht për format që ka e që janë të ngjashme me të yjeve të famshëm ndërkombëtarë si Beyonce, Rihanna e Kim Kardashian, që së fundmi thyen internetin me imazhe ku paraqiten më të plota se zakonisht.

Madje, e pyetur nga Prive në njërën prej intervistave të famshme 60 Sekondëshe, Dubova pati thënë se nuk dëshiron të heqë asnjë kilogram nga trupi i saj.

Ndërsa se është më në formë se asnjëherë dhe tejet seksi, këngëtarja e dëshmon përmes një fotografie që ka publikuar në Instagram, ku duket shumë bukur /Prive.al

Artikuj të ngjashëm