Shikoni momentin e Gjikos dhe Elitës gjatë vaksinimit Anti-COVID

By

Gjiko dhe Elita Rudi, sot kanë marrë vaksinën Anti-Covid19.

Ka qenë Gjiko që përmes disa postimeve në InstaStory, ka ndarë pamje gjatë vaksinimit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm