Shihni fotot e para të Arbrit dhe Vlerës nga ceremonia e martesës

By

Arber Hajdari dhe e fejuara e tij Vlera Devolli, mbrëmë i kanë dhënë fund beqarisë.

Çifti po kurorëzon dashurinë e tyre shumëvjeçare me martesë.

Mbrëmë është organizuar ceremonia e parë e martesës në qytetin e Pejës, aty nga e ka prejardhjen e fejuara e Arbrit, Vlera. Ndërsa sonte do të mbahet ceremonia e dytë, në Tiranë.

Në postimet e mëposhtme mund të shihni pamjet e para të Arbrit dhe Vlerës nga nata e mbrëmshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm