Shihni çfarë kapi Genc Prelvukaj në mal! (FOTO)

By

Ai po që di t’i tmerrojë ndjekësit e tij në Instagram.

Dje u dha një lajm të mirë duke i njoftuar se po përgatit një këngë të re me Mimoza Shkodrën, ndërsa sot ai po që ka vendosur t’iu japë pamje ‘horror’.

Këngëtari Genc Prelvukaj, ka vrarë një gjarpër dhe më pas fotografitë e tij i ka publikuar në rrjetet sociale, duke treguar se është i patrembshëm nga kjo kafshë zvarranike që shumë kujt i fut tmerret.

Nale dorën Genc! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm