Shifra të “çmendura”: Vijon senzacioni i Don Xhonit në TikTok

By

 

Don Xhoni duket se e ka në “gjen” të jetë viral.

View this post on Instagram

A post shared by DON XHONI (@don_xhoni)

Kështu nisi karriera e tij në trojet shqiptare dhe duket se në të njëjtën mënyrë po vazhdon edhe përtej.

Fati i debutimit tejet të sukesshëm e ka përcjellë edhe në TikTok.

Video e shkëputur nga një freestyle i tij po vazhdon të bëjë “namin”.

Sekuenca në profilin origjinal të postuar për të parën herë tashmë ka tejkaluar 3.5 milionë shikime dhe mbi 300,000 pëlqime

Sikur kjo të mos mjaftonte, inserti është bërë postim nga më shumë se 31,000 profile deri tani kur po flasin dhe trendi vetëm se po vazhdon të jetë në ngjitje. /Prive.al

@melvinuxofficiel

Une tuerie les freestyle albanais 🇦🇱🔫⛓🛑##pourtoi ##foryou ##skyrock ##freestyle ##albania ##albanai

♬ son original – melvinux officiel

Artikuj të ngjashëm