Shifra marramendëse që Mozzik dhe Getinjo shpenzuan në veshjet për videoklip

By

Para pak ditësh, Mozzik dhe Getinjo u rikthyen pas shume vjetësh me një videoklip të përbashkët.

Ai u publikua më herët se që pritej, por kjo nuk ishte supriza e vetme që dy vëllezërit reperë kishin përgatitur për fansat e tyre.

Të gjithë prisnin një këngë “El Chapo”, por kur videoklipi u lansua u kuptua që ishin sy këngë. E dyta ishte “Mushnu men”.

Gjithcka ishte llogaritur deri në detaj për videoklipin që u prit shumë mirë nga të gjithë fansat e artistëve.

Ajo që mori po ashtu vëmendje ishte edhe çmimi i rrobave që reperët kishin paguar për paraqitjet ne videoklipin e tyre.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Shqipe.Closet ka publikuar çmimet e rrobave që artistët kanë shpenzuar.

Bazuar në një llogaritje, del që ata kanë shpenzuar mbi 80 mijë euro, saktësisht  87.376 euro për veshjet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm