Sherr në “Kënga Magjike”, Stine gjakos Flori Mumajesin

By

Një incident i rëndë është shënuar pas përfundimit të festivalit “Kënga Magjike”. Përballja mes artistëve këtë herë nuk ka mjaftuar vetëm në votime që duket se vë përballë përgjegjësisë kolegët, por sherri ka degraduar deri në konflikt fizik mes dy kantautorët e njohur Flori Mumajesi dhe Stine. Ky i fundit nuk e ka përmbajtur veten pas shpalljes së rezultatit dhe me gjasë nga votimi i kolegut, është nervozuar duke e qëlluar me një send të fortë Florin, i cili është gjakosur./Lapsi

Artikuj të ngjashëm