Shengyli ka një mesazh për Adrianën dhe Keith

By

Aktorja Adriana Matoshi me intervistën e saj të mbrëmshme për Prive ku pranoi lidhjen e dashurisë me Keith Groenveld është shndërruar në temë diskutimi në rrjet.

Një numër mendjengushtësish e kanë kritikuar por shumë e kanë përkrahur.

Një prej tyre ka qenë edhe kolegia e saj, Shengyl Ismaili.

Aktorja përmes një statusi në Facebook ka shprehur të gjithë mbështetjen e saj për figurën e aktores Matoshi dhe lidhjes së dashurisë me Keith.

Postimi i plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm