Shakira & Jennifer Lopez gati për supershfaqje – një i famshëm nuk është aspak i kënaqur

By

Me 2 shkurt 2020, Jennifer Lopez dhe Shakira do të performojnë së bashku gjatë pushimit të ngjarjes më të ndjekur sportive në Amerikë- Super Bowl-in e 54 i cili do të mbahet në Miami  – por një muzikant dëshiron që NFL të kishte zgjedhur një tjetër artist, i cili do të trondiste me të vërtetë stadiumin.

Image result for pepsi jennifer lopez super bowl

Ndërsa Twitter shpërtheu në festë të enjten pasi dy artistët latine u emëruan si hapëse për lojën në Miami, ylli Dee Snider ishte i irrituar me zgjedhjen.

Image result for dee snider

Në një serish tweets ai shpjegoi se ndërsa ai nuk e kishte qëllim të ofendojë dy gratë, ai po mbante shpresë se një zhanër tjetër muzikor do vihej në qendër të vëmendjes.

Pati shumë replika duke e quajtur yllin, ‘racist të gjorë’. Mirëpo ai u përgjigj se mos përmendni gjëra që nuk kanë të bëjnë me atë që ai po fliste.

Sipas tij, një zhanër tjetër duhej që të trondiste skenën, shembull si grupet legjendare, AC/DC, Metallica, Guns n Roses, Foofighters.

 

 

.

Artikuj të ngjashëm