“Shah Mat” – Këto janë 4 këngët e reja nga Don Xhoni

By

Don Xhoni ka publikuar katër këngët e tij nga EP me titull “Shah Mat”.

Reperi nga Drenica i solli të gjitha projektet muzikore me videoklipe brenda një nate dhe deri në këto momente ato kanë marrë goxha klikime në YouTube.

Të gjitha këngët e tij të reja mund t’i dëgjoni në videot e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm