Sfida e vështirë në familje për Lorin

By

Këngëtarja Loreta Kaçka ishte sonte mysafire në emisionin Prive për të treguar më shumë mbi risitë në karrierë dhe sfidat.

Duke folur për familjen, siç bën relativisht rrallë, ajo u përlot në momentin kur përmendi distancën shkaku i koncerteve dhe punëve tjera që sjell profesioni i saj.

Por, Lori rrëfeu pak edhe mbi një sfidë të vështirë për nënën e saj e cila fatmirësisht ka kaluar.

Detajet i keni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm