Seven Saraqi në pishinë me këngëtaren e njohur shqiptare (FOTO)

By

Pasi temperaturat mbi vendin tonë sot ishin të larta, Seven Saraqi e kaloi ditë në pishinë.

Ai ishte i shoqëruar nga këngëtarja e njohur shqiptare.

Bëhet fjalë për Genta Ismajlin e cila ishte bashkë me motrën e saj dhe Sevenin.

Kjo u bë e ditur nga vetë artisti i cili postoi disa instastory në profilin e tij në Instagram.

Megjithatë, nuk ka vend për dyshime se mos kanë diçka mes vete, sepse Genta dhe Seveni janë miq të mirë.

Kujtojmë që këngëtarja ka treguar shpesh se prindërit e Saraqit e kanë ndihmuar atë në fillimin e karrierës.

Genta së fundmi nxori ‘Papi’ me videoklip, ndërkaq Seveni solli shumë projekte, disa prej tyre bashkëpunime e një solo.

Të dy kanë qenë të pranishëm edhe nëpër koncerte këtë verë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm