Seven Saraqi ka për të thënë diçka…

By

Seven Saraqi ka nisur punën për një projekt të ri.

Lajmin e bëri të ditur vetë ai përmes një imazhi të cilin e ka postuar në Instagram ku shihet në një studio.

Përshkrimi i tij ishte: ‘Bëhuni gati…’.

Ju kujtojëm që artisti këtë vit ishte goxha i angazhuar.

Ai solli dy bashkëpunime deri tani me dy femra, poashtu dhe një solo e cila u publikua muajin e kaluar.

Në lidhje me projektin e ri, Seveni nuk ka dha detaje të tjera./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bl_kvjkBRPk/?taken-by=7saraci

Artikuj të ngjashëm