Seven Saraqi dhe Don Phenom kanë një surprizë për 28 Nëntor

By

Pas bashkëpunimin me Tunën, Seveni ka zgjedhur një mashkull për duetin e radhës.

Bëhet fjalë për reperin Don Phenom me të cilin ka realizuar një projekt me titull ‘Ti po rren’.

Gjithçka tashmë është gati dhe kënga pritet të dalë nesër për Ditën e Flamurit – 28 Nëntor.

Lajmi u bë i ditur nga Seveni i cili hyri në Instagram për ta postuar një fotografi me anë të cilës njoftoi se projekti del në orën 18:00 në të gjitha platformat./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bqp7Q9GA5wQ/

Artikuj të ngjashëm