Seven Saraçi publikon këngën e re dhe i dedikohet një vajze

By

Thuajse të gjitha këngët e tija, i dedikohen një vajze.

Seven Saraçi është nga ata këngëtarë që fokusin e muzikës së tij e ka te dashuria. Knëgëtari së fundmi ka publikuar edhe një këngë të cilën e ka publikuar vetëm në Instagram.

Ai e ka lansuar projektin e tij të ri vetëm në versionin audio, ndërsa kënga flet per njër raport intim mes një vajze e një djali.

Përndryshe, së fundmi ai ka publikuar këngën “Maria” në bashkëpunim me këngëtaren Tuna Sejdiu, e cila lansoi këngën me Sevenin pak pasi u rikthye në muzikë pas një viti e gjysmë pauzë. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bs3xCnmlOtf/

Artikuj të ngjashëm