Seven Saraçi në studio për këngën e re!

By

Këngëtari Seven Saraçi këto ditë po qëndron në Kosovë, për t’iu përkushtuar punës. Ka disa ditë e netë që ai po qëndron në një studio në Mitrovicë, Raë Studio ku po finalizon projektin e ri.

Teksti do të ketë firmën e tij, teksa për klip do të punojnë Entermedia.

Puna intensive kanë bërë që produksioni muzikor të finalizohet shumë shpejt, e teksa klipi do të nis xhirimet brenda pak ditëve, ku pritet të bëhet dhe lançimi

Artikuj të ngjashëm