Sërish këngë nga Dafina? (FOTO)

By

Njëra ndër artistët më aktive gjatë pandemisë, ka qenë Dafina Zeqiri.

Ajo solli disa projekte muzikore të cilat kanë arritur miliona klikime në YouTube dhe u dëgjuan në të gjitha platformat.

Edhe pas gjithë atyre këngëve, Dafina nuk e ka ndërmend të ndalet.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi në Instagram poshtë së cilës ka shkruar: “N’zemren e tina aty o Dafina”, duke lënë të kuptohet se mund të jetë një pjesë e tekstit në këngën e re.

Artistja shumë e dashur për publikun shqiptar nuk ka dhënë detaje të tjera./Prive.al

View this post on Instagram

n’zemren e tina, aty o Dafina

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

Artikuj të ngjashëm