Sërish dhurata të shtrenjta, Adelina Tahiri tregon markat që mori nga bashkëshorti (FOTO)

By

Akoma s’kanë të ndalur dhuratat për Adelina Tahirin.

Këngëtares i janë shtuar në garderobë edhe tri çanta të markave shumë të njohura si Louis Vuitton dhe Dolce and Gabbana.

Ajo iu bëri reklamë çantave të cilat janë dhuratë nga bashkëshorti i saj, në instastory ashtu siç ka bërë edhe herë të tjera, duke treguar jetën luksoze që po e bënë bashkë me burrin.

Adelina është në muajt e fundit të shtatzënisë me fëmijën e saj të parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm