Sërish dasmë – zbulohet data e martesës së djalit të Remzie Osmanit

By

Këngëtarja e famshme e muzikës popullore, Remzie Osmani, së shpejti do ketë dasmë të madhe në shtëpinë e saj. 

Osmani po e marton djalin e saj të vetëm Hamzën, dhe dasma p[ritet të jetë madhështore.

View this post on Instagram

@fjolena ❤️ @tabjasposa_lk ❤️ @gezime__ ❤️🌟

A post shared by Remzie Osmani (@remzie.osmani) on

Meqë këngëtarja gëzon rreth të madh shoqëror dhe është mike shumë figurave të njohura të muzikës kosovare, dasma do mbledh plot emra të famshëm.

Prive ka zbuluar se tashmë edhe ftesat e dasmës janë gati, ndërsa ato janë tejet elegante.

Hamza martohet me të fejuarën e tij prej kohësh Gëzimen me datën 6-të Prill!

Artikuj të ngjashëm