Senzacioni i ri Kidda publikon këngën e rradhës

By

‘E imja’ ishte projekti i parë që e solli reperin shqiptar Kidda në shqip.

E duket që suksesi i këtij projekti debutues e ka shtyrë Kidda-n të mos ndalet.

‘Numër njo’ mban emrin kënga e re e cila është punuar nga Mantra dhe ka tekst të vetë artistit.

Fillimisht, ky krijim muzikor është i publikuar në versionin lyrics por besohet që shumë shpejt do ketë edhe videoklipin zyrtar.

Ndryshe, Kidda është artist i lindur dhe i rritur në shtetin skandinav të Suedisë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm