Sellma tregon pse vendosi të publikojë foton që u bë virale në vitin 2020

By

Një postim i Sellmës, i bërë në shtator të vitit 2020, u bë viral në rrjete sociale për të gjitha arsyet e duhura.

Grimierja e famshme shqiptare, Sellma Kasumoviq zbuloi për herë të parë trupin e saj me strija. Në fotot e postuara, Sellma jep një mesazh të fortë për të gjitha gratë, që ta duan trupin e tyre ashtu siç janë.

“Strijat për mua janë dëshmi fizike e forcës dhe dashurisë së madhe të natyrës femërore”, shkruan grimerja e njohur shqiptare.

Si kurrë më parë. grimierja shqiptare tregon barkun me strija dhe

Së fundmi e ftuar në Prive, ajo foli edhe njëherë për publikimin e kësaj fotografie të guximshme dhe tregon arsyet pse ajo vendosi ta ndante më të gjithë ndjekësit e saj.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm