Selena Gomez, DJ Snake, Cardi B e Ozuna po sjellin këngë bashkë

By

Selena Gomez është duke u përgatitur për muzikë të re.

Këngëtarja 26-vjeçare ka xhiruar videoklipin për bashkëpunimin e ardhshëm me DJ Snake, Cardi B dhe Ozuna.

Selena postoi fotografi në Instagram bashkë me grupin duke shkruar: ‘Sot ka qenë shumë bukur’.

Ajo ndau gjithashtu edhe disa video nga prapaskenat.

View this post on Instagram

today was so fun

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Artikuj të ngjashëm