Seldi publikon këngë të re (VIDEO)

By

Seldi Qalliu ka publikuar një këngë të re.

Projekti i shoqëruar me videoklip quhet “Interesante”.

Muzika dhe video u realizua nga NMusic ndërkaq tekstin e shkroi vet këngëtari nga Shqipëria./Prive.al

Artikuj të ngjashëm