Seldi në Prishtinë, darkon me një person të njohur politik

By

Seldi është aktualisht në Kosovë.

Këngëtari i njohur nga Shqipëria, po qëndron në Prishtinë dhe së fundmi ka darkuar me miq në mesin e të cilëve ishte edhe politikani i njohur kosovar.

Bëhet fjalë për Ministrin e Punëve të Jashtme në Detyrë, Behgjet Pacolli, për të cilin Seldi pati edhe fjalë të mëdha.

“ME PERSIDENTIN @behgjetpacolli Nje njeri i madh patriot dhe me shum vlera”, ka shkruar artisti në llogarinë e tij në Instagram ku edhe e ka publikuar një fotografi.

Nuk dihet saktësisht arsyeja e ardhjes së Seldit në Kosovë veçse le të shpresojmë të jetë për të mirë ,për muzikë apo edhe shoqërinë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm