Seldi me këngë të re!

By

Këngëtari Seldi Qalliu para pak javësh ka publikuar klipin e tij të ri në bashkëpunim me Doruntinën ‘So leht’.

Sa i përket këtij dueti një informacion nuk është treguar. Doruntina është përmendur më herët që do vinte në bashkëpunim me Adelina Tahirin pasiqë janë kushërira por kështu nuk ndodhi sepse kjo e fundit e anuloi si këngë.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur që dueti mes Adelinës e Doruntinës të anulohet e kjo e fundit të bëhet bashkë në muzikë me Seldin. Por Seldi nuk u ngop nga ky duet dhe menjëherë ka filluar punë për këngën e re.

Para pak dite ka qëndruar në Prishtinë përkatësisht në studion e Cekicit për produksionin e ri muzikor e cila do të lançohet shumë shpejt. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm