Seksi më i mirë para apo pas martesës? Ja si përgjigjet Edita Sopjani

By

Edita Sopjani nuk është më një grua beqare!

Pas martesës, ajo erdhi në Prive për t’u përgjigjur në pyetjet më pikante të intervistës “60 sekonda”.

Shumë gazmore dhe mendje hapur, ajo dha intervistë të shkëlqyeshme.

Një nga pyetjet provokative të “60 sekondëshit” ishte: “Seksi më i mirë para apo pas martese?”.

Zbulojeni përgjigjen e Editës në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm