Seks në mëngjes apo në mbrëmje ?! Përgjigjet Kaltrina Selimi

By

“Pa ty” titullohet projekti të cilin së fundmi e solli Kaltrina Selimi në bashkëpunim me Gold Ag.

Suksesi i këngës u vërejtë qysh në ditët e para të publikimit duke grumbullluar kështu shumë shpejt shifrën e 1 milion klikimeve në Youtube.

Komentet mjaft pozitive nga fansat ishin pjesë e pandashme e tyre si nëpër rrjete sociale ashtu edhe në televizione ku ata ishin prezent.

E për të hedhur më tepër dritë mbi projektin në fjalë bukuroshja ishte e ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin së bashku me bashkëpuntorin e saj Gold Ag.

Këngëtarja u pjesë edhe në rubrikën “Kutia” ku i’u bënë pyetje mjaft interesante dhe provokative nga Liberta Spahiu.

Se në cilën kohë e preferon seksin ajo dhe se çka urren mbi të gjitha ?

Këto e shumë përgjigje të tjera mund ti kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm