Seks në mëngjes apo në mbrëmje?! Cilën kohë e preferon Diellza Kolgeci?! (VIDEO)

By

Ish Miss Kosova, Diellza Kolgeci, së fundmi u pa mjaft e angazhuar me organizimin e mbrëmjes tashmë tradicionale “Ballo shqiptare” e cila u mbajt të shtunën mbrëma.

Për të folur rreth detajeve dhe ngjarjeve që do ta karakterizonin atë mbrëmje ajo ishte e ftuar në emisionin NIN së bashku me kolegen e saj Afërdita Paqaradën.

Diellza nuk u la anash as rubrikës “Kutia” në të cilën ajo u përgjigjë në disa pyetje mjaft provokative.

Seks në mëngjes apo në mbrëmje, çka urren më tepër ajo e a beson në jashtëtoksor?

Këto e shumë përgjigje të tjera do të mund ti kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm