Seks në mbrëmje apo në mëngjes? – Ja si i pëlqen Anës (VIDEO)

By

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Ana ka treguar se në çfarë kohe i pëlqen të bëjë seks.

Në pyetjet provokative të emisionit Prive, përpos kësaj, ajo ka treguar edhe për shumë gjëra të tjera që lidhen me të.

Ndiqni videon më poshtë dhe do t’i kuptoni përgjigjet në pyetjet me spec./Prive.al

Artikuj të ngjashëm