Sekreti i martesës së suksesshme, ja çfarë rrëfen Alaudin Hamiti nga jeta intime! (VIDEO)

By

Është ndër figurat kryesore të ekranit kosovar dhe prej vitesh i martuar e baba i tre fëmijëve.

Shquhet për një freski rinore dhe një energji tejet urbane!

https://www.instagram.com/p/BlALFLrHPUI/?taken-by=alaudinhamiti

Alaudin Hamiti ka një stil unik dhe për këdo që e njeh, e di që ai është një shpirt i lirë. E për këtë, meritë të veçantë ka edhe gruaja e tij Yllka Hamiti dhe martesa e tyre ka zgjatur ndër vite, pavarësisht angazhimeve të Alaudinit.

E cili është sekreti i kësaj martese të suksesshme, pak a shumë e thotë Dini në intervistën “Haje ose Thuaje”, të cilën ai e ka realizuar në Zanzibar të Afrikës me miken e tij të ngushtë, Liberta Spahiun e cila ia parashtron pyetjen: “Kush të ka eksituar për herë të fundit?”…

 

 

Artikuj të ngjashëm