Së shpejti, top tre artistët shqiptarë po vijnë në një bashkëpunim

By

Bashkëpunimet në estradën shqiptare nuk do të mungojnë as këtë vit.

Xhensila Myrtezaj, krahas projekteve solo ka në plan edhe disa bashkime forcash.

Burime të emisionit tonë kanë arritur të kuptojnë se ajo mes tjerash do të ketë një këngë me Getin dhe Majk.

Xhensila, e cila disa sezone verore rresht i ka dominuar me projektet e saj duket se do e bëjë të njëjtën edhe përgjatë 2021-ës.

Kënga është në realizim e sipër dhe do të publikohet në një moment të përshtatshëm gjatë muajve në vijim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm