Së shpejti prindër: Bukuroshja e familjes Kardashian zbulon barkun (FOTO)

By

Më në fund ajo e konfirmoi se po priste fëmijën e parë gjatë muajit të kaluar, pas ca kohë spekulimesh.

Dhe Khloe Kardashian e dëshmoi se mëmësia i shkon shumë pasi publiko një seri imazhesh të ëmbla në Instagramin e saj.

Bumping along: Khloe Kardashian celebrated hitting the six-month mark in her pregnancy by posting sweet snaps on her Instagram page on Tuesday

Ylli i shfaqjes televizive “Keeping Up With The Kardashians”, po celebronte muajin e shtatë të shtatzënisë së saj me të dashurin, basketbollistin Tristan Thompson, 26 vjeçar.

Përkrah kësaj fotografie të adhurueshme, Khloe ka shkruar vetëm: “Nëna dhe babai”. /Prive.al

'Mom and dad': The reality star, 33, showed off her beautiful baby bump in a form-fitting LBD as she shared a kiss with basketball player boyfriend Tristan Thompson, 26

 

 

Artikuj të ngjashëm