Së shpejti një projekt i ri muzikor nga Era Istrefi (VIDEO)

By

Era Istrefi së shpejti do të publikojë një këngë të re.

Prive merr vesh se këngëtarja me famë ndërkombëtare është në përgatitje të projekteve të reja të cilat pritet të dalin shumë shpejtë.

Ende nuk dihet saktësisht nëse Era do të vijë sërish në bashkëpunim pas duetit të saj me artistin rus dhe atë me Nora Istrefin, gjatë vitit të kaluar.

Megjithatë, ajo që dihet është se Era tashmë ka menduar për atë që do të servojë për publikun./Prive.al

Artikuj të ngjashëm