Së shpejti kemi dasmë?

By

Në dhjetor të vitit që lamë pas, këngëtari Shpat Kasapi dhe e dashura e tij Selvije Jao u fejuan. Lajmi u bë i ditur me anë të një postimi në llogarinë e këngëtarit në Instagram.

Tani një dasmë duket në horizont, sepse të dy po martohen shumë shpejt.

Këtë detaj e zbuloi aktori i humorit Rezart Veleshnja, mik i këngëtarit, i cili së fundmi festoi ditëlindjen.

“Kjo është dhurata më e bukur që mora për 35-vjetorin, që ju do martoheni shumë shpejt! Rrofsh vëllai im Shpat, Selvija je motër”, shkruan Rezarti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm